Služby
Co umíme Nabídka služeb Bertramka Hotel metamorphis Vrtbovská zahrada

Co umíme

Dovolte, abychom Vám a Vaší společnosti představily produkční agenturu Maroen s.r.o. a dovolily si Vám nabídnout naše služby.

Naše společnost se zabývá zajišťováním a organizací akcí na klíč dle požadavků a představ klienta.
Získaly jsme bohaté zkušenosti s pořádáním odborných seminářů, kongresů, konferencí, vernisáží, galavečerů s kulturním programem a tiskových konferencí.

Organizujeme též vícedenní odborné akce v celé České republice a na přání klienta i v zahraničí.

Pokud Vás naše nabídka oslobí, těšíme se na spolupráci s Vámi.


Kongresy, semináře, tiskové konference

Naše produkční společnost se zabývá zajišťováním organizací kongresů, seminářů a tiskových konferencí.
Tyto akce zajišťájeme na klíč včetně odborného i doprovodného programu pro účastníky.

Dle přání a představ klienta zpracujeme a předložíme optimální varianty řešení, jak z hlediska vytipování lokality, ubytování účastníků, dopravy, odborných a doprovodných programů, tak i z pohledu finančního. Součástí těchto návrhů je i začlenění neformální části, jakou jsou cateringové služby, kulturní program včetně jejich časového plánu.

U vícedenních akcí předkládáme i návrh možnosti pro využití a zpestření volného času. Jízda na koni, golf, tenis, plavání, lyžování, automobilové demo party.

Nabízíme Vám ucelený marketingový mix. Mezi hlavní komunikační nástroje, které pro Vás rádi zajistíme patří:


Pořádání vernisáží

Naše společnost nabízí možnost uspořádání vernisáží našich předních malířů a sochařů ve vybraných exkluzivních prostorách jako je např. Bertramka, Kaiserštejnský palác, Karolinum, klášter Emauzy, Arcibiskupský palác, Valdštejnská zahrada, České muzeum hudby a další atraktivní prostory v Čechách dle výběru klienta. Umělce si klient vybírá z naší nabídky, případně zajistíme i umělce na přání.
Známé osobnosti veřejného, politického a kulturního života, které si klient přeje pozvat.
Součástí vernisáží je další doprovodný kulturní program, společenský večer s neformálním setkáním s přítomnými osobnostmi na rautu.

Vernisáž Vám dává tyto možnosti

 • Pozvat své VIP hosty do exkluzivních prostor
 • Možnost neformálního setkání s osobnostmi politického, kulturního a společenského života
 • Možnost získání obrazů a soch vystavujícího autora

  Dále je zajištěn tisk pozvánek, katalogů a distribuce pozvánek na základě dodaného seznamu hostů klienta. Optimální počet hostů je 200 až 300 osob. Logo firmy je umístěno ve výstavních prostorách, na pozvánce a na katalogu.


  Nadační činnost

  V dnešní uspěchané době, ve světě velkého businessu je potřeba se zastavit a zamyslet nad těmi nejpotřebnějšími jako jsou děti, staří lidé a zvířata.
  Proto naše společnosti ve spolupráci s partnery se snažil pomoci dětem z dětských domovů, seniorům z domovů důchodců a opuštěným zvířatům, alespoň formou vstupenek do divadel, vitaminy, potřebnými vakcínami, výpočetní technikou, hračkami, nábytkem, atd.


  Organizace galavečerů na klíč

  Jako neformální program pro Vaše odborné a společenské akce jsme schopni pro Vás zajistit:

 • profesionální konferenciéry (např. V. Hron, A. Hemala, M. Vašut, M. Eben, M. Kociánová, atd.)
 • kulturní program (orchestr, kapela, taneční ukázky - orientální, latinsko-americké, klasické, folklórní, balet - moderní i klasický, populární zpěváci - např. Anna K, J. Ledecký, L. Filipová, L. Machálková, I. Bartošová, M. Absolonová, Yoyoband, Sestry Havelkovi atd., kabaretní vystoupení, kouzelnické představení, Černé divadlo, ukázky z muzikálů a divadelních her, karaoke, trawesti show, atd.)
 • zajištění hostesek a propagačních materiálů
 • degustace
 • demo-párty
 • relaxační programy
 • interaktivní zábava
 • a další


  Zahraniční semináře a kongresová turistika

  Našim cílem je i plně saturovat Vaše potřeby v zahraničí. Téměř ve všech zahraničních destinacích jsme schopni Vám zajistit kongresy, semináře, Vaše služební cesty na klíč s plným komfortem, včetně ubytování, stravování a zvýhodněných letenech. Dále jsme schopni vybavit Vás před cestou informacemi o demografických zvyklostech a zákonitostech dané země.